.....zátokala caňainnocentiakcealt

Celoroční rybaření - lov ryb - Lipno, Český Krumlov, Novohradské hory, Ebro

Rybaření - Rybolov pro širokou veřejnost - dospělé i děti - nabízíme jako jediní v Českém Krumlově, Lipně a okolí, celoroční možnost rybaření v soukromých areálech o několika rybnících s protékající vodou. Lze proto chytat vedle ryb kaprovitých i ryby pstruhovité, vyzkoušet si mnoho rybářských technik,   v zimě na ledem pokryté ploše, tzv. chytání na „dírku“. V areálu lze přespat v podkroví hospodářské budovy, v přilehlém pensionu, nebo si postavit stan a chytat tak i v noci. Příjemné je i přilehlé občerstvení s hospodou, kde vám chycenou rybu připraví dle vašich chutí a nabídnou zároveň točené pivo a další alko i nealko nápoje. Ulovené ryby si lze i odkoupit a vzít si sebou. Nepotřebujete žádnou POVOLENKU!!! Pro jednotlivce, kamarády a skupiny také každoročně organizujeme rybaření na Ebru. Španělská řeka Ebro nabízí nepřeberné množství trofejových sumců, kaprů a dalších ryb - podrobnosti na vyžádání.

chytání ryb - rybaření na Lipně a v Českém Krumlově

rybaření Lipno - Český Krumlov

Ceník rybaření

Služba Cena (Kč)
Celodenní rybaření (4 – 5 hod.), cena včetně veškerého vybavení (prut atd.) a dopravy z Č. Krumlova a zpět

790,-

dítě 200,-

Rybaření, včetně vybavení a dopravy z Č. Krumlova na místo, pronájem kola, helmy, lepení atd., včetně mapy trasy, na kole zpět z kopce cca 25 km.

790,-

dítě 350,-

Cena ryb dle ceníku a sezóny 80 – 180,-

Ceník dalších individualit (muškaření na řece s průvodcem, celodenka s průvodcem na štiky, rybaření na Ebru atd.) na vyžádání!!!

chytání ryb na Lipně a v Českém Krumlově

chytání ryb na Lipně a v Českém Krumlově

 

Chytání ryb Český Krumlov, Sportovní rybolov Český Krumlov, Rybaření Český Krumlov, Lov ryb Český Krumlov, Sportovní rybaření Český Krumlov, Chytání ryb bez povolenky v Českém Krumlově, Rybolov bez povolenky Český Krumlov, Rybaření bez povolenky v Českém Krumlově, Chytání ryb Lipno, Sportovní rybolov na Lipně, Rybaření na Lipně, Lov ryb Lipno, Sportovní rybaření lipno, Chytání ryb bez povolenky na Lipně, Rybolov bez povolenky Lipno, Rybaření bez povolenky na Lipně