Noční raftování a plavby Českým Krumlovem

Je pro vás klasický rafting na Vltavě příliš všední? Máte v Českém Krumlově čas pouze večer? Už jste někdy pluli na raftu v noci a v Českém Krumlově?  Prožijte příjemnou chvilku, kdy sami plujete po Vltavě a projíždíte nočním Krumlovem s osvětleným zámkem. Objednejte si u nás noční plavbu - rafting!!!

noční raftování - plavba Český Krumlov

Ve večerních hodinách přijdete do našeho informačního centra, kde dostanete pádla, vesty a čelovky zn. Putzer (ty, pokud se vám mj. budou zamlouvat, možno koupit za skvělé ceny na naší prodejně) a odvezeme vás i s průvodcem na začátek trasy. S průvodcem na raftu projedete Českým Krumlovem pod osvětleným zámkem, prakticky sami na řece. Zastávka na pivo na některé z místních teras je skoro nezbytná :))) Noční plavba Českým Krumlov je ideální i pro firemní akce a teambuilding.

 

  • Romantická noční plavba Českým Krumlovem
  • Noční raftování Českým Krumlovem s průvodcem pro rodiny s dětmi
  • Firemní noční splutí Českým Krumlovem pro firmy a větší skupiny
  • PUB CRAWL - noční splutí všech jezů v Českém Krumlově, zastávky na pivo

 

Kdy: kolem 9 h večer

Cena: 450 Kč/osoba, průvodce a veškeré vybavení v ceně (pokud chcete plout sami, dostanete podrobnou instruktáž a z cíle si vás opět vyzvedneme).

noční raftování v Českém Krumlově

Půčovna raftů Český Krumlov - Vyšší Brod Noční plavby na raftu Půjčovna raftů a lodí Půjčovna raftů Vyšší Brod Půjčovna raftů a lodí Český Krumlov Půjčovna raftů a lodí Vyšší Brod Rafty Vltava Přeprava osob a lodí na Vltavě Firemní akce teambuilding VltavaPůjčovna raftů Lipno Půjčovna lodí na Vltavě Český Krumlov rafting Půjčovna koloběžek na Kleti Koloběžky z Kletě - půjčovnaKoloběžky z Kletě Koloběžky na Kleti Půjčovna koloběžek Český Krumlov Půjčovna koloběžek Šumava Teambuilding LipnoTeambuilding Šumava Teambuilding a firemní akce Třeboň