Koloběžky Český Krumlov - jízdy z Kletě - půjčovna na Kleti

POZOR: CELOROČNÍ PROVOZ!!!!!!!!!!! VOLEJTE, PIŠTE KDYKOLIV...

koloběžky na Kleti koloběžky Kleť půjčovna

Minibusem od naší kanceláře v centru Českého Krumlova nebo po domluvě od vašeho hotelu či pensionu (start možný kdykoliv) vás vyvezeme na samý vrchol Kletě (1084 m n. m.). Po krátké instruktáži a seznámení s trasou a nezbytným vybavením cyklohelmou, vás čeká sjezd napříč CHKO Blanský Les. Ještě před samotným sjezdem se ale můžete pokochat výhledem z nejstarší kamenné rozhledny v ČR na rakouský alpský masiv, obdivovat přilehlý 180 m vysoký vysílač a občerstvit se ve zdejší roubené Tereziině chatě z roku 1925. Následným sjezdem překonáte 614 výškových metrů na 8,5 km! Ti rychlejší z vás většinou dorazí na náměstí k naší kanceláři v Českém Krumlově (470 m n. m.) rychleji jak doprovodný minibus. Doporučujeme ale občas v překrásném prostředí Blanského lesa zastavit a kochat se výhledem skrze vzrostlé buky na Český Krumlov a jeho okolí.

kolobezky Klet pujcovna

Koloběžky na Kleti jsme začali půjčovat již v roce 2001, kdy ještě tento sport nebyl v České republice v takové popularitě. Stejně jako dnes, tak i tenkrát jsme hledali nějakou novinku pro naše zákazníky. V tomto období se pouštěli klienti  na prototypech podomácku vyráběných koloběžek  na bantamových pneumatikách. Koloběžka vážila přes dvacet kilogramů a nebylo jednoduché ji ovládat:))) V dnešní době je již v naší nabídce plně vybavená půjčovna od partnerské firmy YEDOO, kde si můžete vyzkoušet nejenom kvalitní kotoučové brzdy, ale i nové typy koloběžek, které si můžete následně skrze naší cestovní agenturu od firmy Yedoo s výraznou slevou objednat a zakoupit.

Během samotného sjezdu na koloběžkách z Kletě nabízíme pro skupiny a rodiny, jako jediná půjčovna koloběžek v okolí, pro větší skupiny doprovodné vozidlo s náhradní koloběžkou ZDARMA. To uvítáte především v případě defektu, kdy je vám koloběžka vyměněna a můžete ihned pokračovat v jízdě...

kolobezky z klete

Dalším benefitem naší agentury je vaše vyzvednutí kdekoliv na hotelu, pensionu v Českém Krumlově a okolí zdarma. Pro ty, kteří přijedou do Českého Krumlova autem a mají problémy s parkováním, nabízíme parkování zdarma.

Pro ty, kteří s námi jezdí pravidelně a mohli by se začít nudit: nově jsem zařadili do našich tras Novohradské hory, Šumavu a Třeboňsko!!!

Individuálním přístupem s klienty, podrobnému vysvětlení trasy, předcházíme úrazům, ke kterým může bez instruktáže cestou z Kletě dojít. Fotografie a recenze na našich Facebook stránkách: https://www.facebook.com/adventureceskykrumlov

Půjčovna koloběžek na Kleti - trasa (GPS)

Kleť - (GPS- loc: 48°51'55.078''N, 14°17'3.611''E) po cyklostezce č.1166 k Modrému obrazu (GPS- loc: 48°50'45.382''N, 14°18'32.45''E), dále cyklostezka č.1169 - do Českého Krumlova- ulice Soukenická 33 (GPS - Loc: 48°48'37.519"N, 14°18'50.585"E).

Trasy na koloběžkách  z Kletě do Zlaté Koruny (do kempu) po domluvě kdykoliv.

Kletě do Krasetína. !!! POZOR až do odvolání z důvodů špatného stavu lesní cesty a častých úrazů, koloběžky pod lanovku po této cestě nepouštíme!!!

Video a mapa - koloběžky z Kletě

koloběžky na Kleti

Kompletní ceník - koloběžky KleťCena za osobu (Kč)

zapůjčení koloběžky a ochranné helmy, mapa trasy. Koloběžky vám v daný čas připravíme k vyzvednutí na vrcholu Kletě. (rezervace od tří osob). Na vyžádání lze zrealizovat pouze samotnou přepravu osob na Kleť našimi minibusy.

DÍTĚ DO 12-TI LET: 150,- Kč

190,-

(zahrnuje zapůjčení koloběžky + kompletní dopravu minibusem odkudkoliv v Českém Krumlově, nebo Zlaté Koruně v kempu na Kleť, ochranou helmu, mapu trasy).

2 - 3 osoby:

od 4 osob:

 

350,-

290,-

(zahrnuje zapůjčení koloběžky na CELÝ DEN + ochranou helmu).

300,-
AKCE - SLEVYCena (Kč)

Pro dva rodiče s dětmi, za zapůjčení až 5ti koloběžek, včetně vývozu na Kleť!!! Cena zahrnuje kompletní vybavení.

990,-

Pro ubytované v KEMPU NOVÉ SPOLÍ

Při zapůjčení raftů, nebo lodí v naší půjčovně

Při opětovném zapůjčení (např. v uplynulých letech)

- 10%

- 10%

- 10%

Slevy pro kolektivy, školní skupiny, firemní akce... kontaktujte nás pro finální rozpočet. Zdarma nabízíme doprovodné vozidlo, které v případě defektu atd. koloběžku pouze vymění a skupina může pokračovat ve sjezdu dál... focení vašich firemních akcí je během sjezdu z Kletě taktéž v ceně..

až - 15%

Vrácení koloběžek probíhá v centru Českého Krumlova u naší kanceláře, v kempu Nové Spolí, Grafitového dolu, na parkovišti P1 nebo po domluvě kdekoliv...

koloběžky Kleť půjčovna

altalt

Půčovna raftů Český Krumlov - Vyšší Brod Noční plavby na raftu Půjčovna raftů a lodí Půjčovna raftů Vyšší Brod Půjčovna raftů a lodí Český Krumlov Půjčovna raftů a lodí Vyšší Brod Rafty Vltava Přeprava osob a lodí na Vltavě Firemní akce teambuilding VltavaPůjčovna raftů Lipno Půjčovna lodí na Vltavě Český Krumlov rafting Půjčovna koloběžek na Kleti Koloběžky z Kletě - půjčovna Koloběžky z Kletě Koloběžky na Kleti Půjčovna koloběžek Český Krumlov Půjčovna koloběžek Šumava Teambuilding Lipno Teambuilding Šumava Teambuilding a firemní akce Třeboň